Про проект

Кожна українська дитина, незалежно від обставин у яких вона знаходиться, стану ії здоров’я, місця ії знаходження, рівня ії забезпеченості має право отримувати знання за найкращими стандартами якості. Право на вільний та рівний доступ до знань є необхідною умовою вдалого розвитку суспільства. Для дитини важливий не тільки доступ до фактичної інформації, але й можливість отримувати її у формі, яка дозволяє засвоювати цю інформацію найкращим чином, розуміючи контекст її застосування.

При важливості системи освіти якість навчання перед усім забезпечується талантом конкретного вчителя. Тому знання що викладаються талановитим вчителем фактично є національним набутком. Вони повинні бути не елітарними, а широко доступними. Їх слід фіксувати, зберігати та розповсюджувати у форматах зручних для сприйняття.

У цьому контексті проект Кураторія має два базових сенси. По-перше, ми знаходимо найталановитіших українських викладачів, записуємо відео уроків шкільної програми у їх викладанні, адаптуємо ці уроки для комфортного сприйняття дітьми з особливими потребами та надаємо вільний доступ до цих матеріалів усім школярам України. По-друге, за допомогою сучасних IT-інструментів ми забезпечуємо безперервний та оперативний тристоронній зв’язок викладач-учень-батьки. Такий зв’язок дозволяє більш ясно розуміти потреби учня і своєчасно та адекватно на них відповідати.