Вчителям

педагогам та репетиторам

Кожна українська дитина, де б вона не знаходилась, в якому б середовищі не зростала, має право отримувати знання за найкращими стандартами якості. Право на вільний доступ до знань є необхідною умовою вдалого розвитку суспільства. Але для дитини важливий не тільки доступ до фактичної інформації, але й можливість отримувати її у формі, яка дозволяє засвоювати цю інформацію найкращим чином, розуміючи контекст її застосування.

Волонтерам

ініціативним громадянам

Проект Кураторія — не комерційний, існує за рахунок меценатських, спонсорських та благодійних коштів. Крім того, ми вкрай зацікавлені у нефінансовий допомозі від українців, громадянами якої б країни вони не були. Кураторія — це загальна справа і нам важливі люди з будь-якими здібностями та талантами. Ми цінуємо будь-який внесок: роботою, комунікацією або навіть ідеєю. Ми дуже чекаємо на листи від вас за адресою [email protected] (у темі листа вказуйте “волонтер”)

Однодумцям

поділяючим наші задуми

На щастя, в Украіні збільшується кількість активних громадян, що переймаються проблемами середньої освіти та захисту прав дітей. Іноді воні створюють громадські організації, а іноді працюють окремо. Ми вважаємо, що будь яка кооперація піде на користь загальній справі покращення якості середньої освіти. Тому запрошуємо до співпраці у будь-якій формі окремих активістів та організації. Будь-які пропозиції надсилайте на [email protected] (у темі листа вказуйте “співпраця”).

Меценатам

Особам та організаціям

Базова задача проекту Кураторія доволі проста – зробивши якісно викладені уроки шкільної програми доступними для всіх українських школярів, ми розраховуємо підняти загальний рівень освіченості наших дітей. І що особливо важливо – дітей, які у силу обставин позбавлені доступу до належної освіти. Ми сподіваємося, що спільно з іншими освітніми ініціативами ми забезпечимо соціальну справедливість та зробимо українську молодь більш конкурентоспроможною у сучасному глобальному світі.